Tirana
few clouds
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
47 %
1.5kmh
20 %
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
28 °
Sht
30 °
Die
31 °
E mërkurë, 16 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Fiori Dardha humb nënën, bën dedikimin prekës: Parajsës iu bashkua sot shpirti yt i bukur!

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

81b6c8c236e0649c2a8eaccd2dbbf3dc

Gazetarja dhe moderatorja e njohur Fiori Dardha lajmëron se nëna e saj është ndarë nga jeta. Ajo bën një dedikim prekës, ndërsa shkruan se parajsa është fitimtare sepse i është bashkuar shpirti i saj i bukur.

“Po tani mam’? Po tani?!

E di mam’, e di që po të mundje, do më thoje: “Nuk diskutohet vullneti i Zotit!”, madje, edhe do më hidhje një vështrim qortues.

Fluturo lart, shumë lart zemra jonë!

Hapi krahët ëngjëlli ynë dhe bëje më të kaltër qiellin me sytë e tu të shkruar!

Përshkoje rrugën drejt përjetësisë me të njëjtën energji dhe pasion që jetove në 68 vitet e jetës tënde!

Dorëzoju Krijuesit që i ke besuar aq shumë, heroina ime!

Të siguroj ëngjëlli im: nuk fitoi vdekja!

Fitimtare është parajsa, sepse sot iu bashkua edhe shpirti yt i bukur!

Ti do të jesh përherë rrezja që do të shkëlqejë më fort, për të ngrohur dhe qetësuar shpirtin tonë!

Të duam, mam’!”, shkruan Fiori për ndarjen nga jeta të nënës së saj.

Newsbomb.al i shpreh ngushëllime koleges për ndarjen nga jeta të nënës së saj.

Screenshot_2.jpg

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img