Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
73 %
1.5kmh
0 %
Hën
35 °
Mar
36 °
Mër
36 °
Enj
34 °
Pre
29 °
E hënë, 27 Qershor, 2022
spot_img

Finlanda dhe Suedia dorëzojnë sot aplikimin për tu anëtarësuar në NATO

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Finlanda dhe Suedia do të dorëzojnë sot aplikimin për tu anëtarësuar në NATO, tha kryeministrja suedeze Magdalena Andersson gjatë një konference të përbashkët shtypi me presidentin finlandez Sauli Niinistö në Stokholm.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img