Tirana
clear sky
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
73 %
1.5kmh
0 %
Mar
35 °
Mër
35 °
Enj
33 °
Pre
35 °
Sht
37 °
E martë, 28 Qershor, 2022
spot_img

Finalja e Conference League bën “bashkë” Metën dhe Ramën, krerët e shtetit shijojnë ndeshjen në “Air Albania”

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Vetëm pak minuta më parë ka nisur dhe Conference League në “Air Albania”.

Kjo ndeshje ka bërë bashkë dhe kryeministrin Edi Rama dhe presidentin Ilir Meta. Ata shihen të ulur në tribunë.

albsig

spring

Kryeministrin dhe Presidentin i “ndanë” Aleksander Ceferin presidenti i UEFA. Edhe pse politika i ndanë ndeshja i ka bërë bashkë.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img