Hapësire reklamuese

Aktualitet

Finalizohet shorteu “Fito me Vodafone”, dhjetra abonentë marrin dhuratat

Shkruar nga Newsbomb

U shpërndanë dje çmimet e shorteut të fundvitit “Fito me Vodafone”, me të cilat u vlerësuan, si çdo vit, dhjetra klientë besnikë të kompanisë numër një të telekomunikacionit në Shqipëri. Eventi i djeshëm në mjediset e TEG-ut ishte finalizimi emocionues e festiv i maratonës së grumbullimit të jo pak, por miliona biletave në aplikacionet My Vodafone dhe JUTH app. Kjo maratonë nisi në 27 nëntor dhe përfundoi më 17 dhjetor, për t’ia lënë më pas radhën shorteut të datës 20 dhjetor në zyrat qëndrore të Vodafone Albania. Shorteu, ku u shpallën dhjetra fitues, u transmetua liveFacebook dhe Instagram.

Në një atmosferë festive, krijuar edhe nga performanca e ngrohtë e këngëtares së mirënjohur Marsela Çibukaj, e cila është gjithashtu, sipas vetë fjalëve të saja në skenë, abonente e hershme dhe besnike e Vodafone, moderatori Flori Gjini thirri një nga një në skenë fatlumët e këtij viti.

U shpërndanë gjithsej 10 iPhone 15 Pro Max, 10 Samsung Galaxy S23 Ultra, 10 Play Station 5, 3 makina Scoda Scala dhe çmimi i madh, 1 makinë Scoda Karoq. Fituesit ishin abonentë të Vodafone prej gati dy dekadash ose edhe më shumë dhe vinin nga e gjithë Shqipëria. Eventi i ndarjes së çmimeve “Fito me Vodafone” u mbyll me fituesin e çmimit të madh, i cili ndezi në mënyrë simbolike makinën e sapofituar, një Scoda Karoq.

Çdo fundvit, Vodafone Albania vlerëson me dhurata abonentët besnikë, duke e mbyllur vitin në mënyrën më festive të mundshme. Sepse, si gjithmonë, Së bashku ne mundemi t’i kalojmë festat më bukur!

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese