Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

Filluan xhirimet e filmit! Luizi dhe Olta shfaqen me fleta skenari në duar (FOTO)

Shkruar nga Newsbomb

Luiz Ejlli dhe Olta Gixhari kanë qenë dy nga banorët më të përfolur të “Big Brother Vip Albania” edhe pas përfundimit të spektaklit.

Më herët është përfolur se Luizi së bashku me disa prej banorëve të 'Big Brother VIP 2' do të kenë një projekt tjetër gjigant, ku do të luajnë fjalë në një film.

Së fundmi këngëtari ka publikuar një foto me aktoren Gixhari, krahas së cilës shkruan “filloi”, duke lënë të kuptohet se xhirimet e filmit kanë nisur. Të dy shihen me fleta skenari në duar.

Filmi në fjalë pritet të finalizohet shumë shpejt dhe brenda pak muajve të lansohet për publikun. Filmi shfaq një histori dashurie në kohët moderne duke ndërlidhur jetët e dy njerëzve të familjeve të tyre.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese