Tirana
broken clouds
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
47 %
3.1kmh
75 %
Pre
25 °
Sht
29 °
Die
30 °
Hën
28 °
Mar
24 °
E premte, 17 Shtator, 2021
spot_img

Filip Çakuli fut në “kurth” Berishën: Si i punuam rrengun ne të “Fiks Fare” me mesazhin për drejtoreshën

spot_img

Lajme të ngjashëm

Mesazhi i publikuar nga kryeministri Sali Berisha dy ditë më parë, ku referuar qytetarit dixhital shkruante se një drejtoreshë shkolle ishte filmuar duke marrë 300 euro rryshfet por pamjet nuk dolën pasi në këmbim emisioni investigativ “Fiks Fare” mori 10 mijë euro për të heshtur, mesa duket ka qenë një inskenim i Filip Çakulit.

Drejtori i “Fiks fare” thotë për GSH se mesazhin Berishës ia ka çuar vetë emisioni investigativ.

“Nuk është hera e parë që ai dështon. Këtë mesazh ia bëri “Fiks”-i vetë. U ulëm vetë ne dhe e bëmë një mesazh, ia bëmë që “Fiks”-i merr kështu dhe kaq. Ne nuk duam të hakmerremi me këtë punë, sepse ajo ngjarje nuk ka ndodhur fare. Mund ta verifikoni nëpër shkolla. Nuk është mesazhi i parë që i kemi bërë. Ne i kemi bërë disa mesazhe. Mesazhin anonim e ka bërë “Fiks Fare” dhe ai e ka nxjerrë”, ka pohuar Çakuli.

Lexo edhe:

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img