Tirana
overcast clouds
6.5 ° C
6.5 °
6.5 °
93 %
1kmh
100 %
Die
10 °
Hën
12 °
Mar
13 °
Mër
14 °
Enj
8 °
E shtunë, 26 Nëntor, 2022

Fikë nga “non grata”? Armina Mevlani refuzon të mbajë mbiemrin Berisha

spot_img

Lajme të ngjashëm

Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha këtë të dielë do kurorëzojnë dashurinë e tyre shumëvjeçare në martesë.

Mirëpo, ndonëse ata do të martohen, Armina ka vendosur që të mbajë mbiemrin e vajzërisë.

Teksa po fliste për emocionete dasmës, ishte vetë blogerja ajo e cila në emisionin “Goca dhe Gra” bëri me dije se do të vijojë të mbajë mbiemrin “Mevlani”.

“Edhe javës tjetër do të vij si zonja Mevlani. Do të vazhdoj të jem zonja Mevlani”, tha Armina.

Ajo nuk dha më tepër detaje për këtë vendim, mirëpo të gjithë filluam të mendojmë se mos ndodshta Armina ka vendosur të mos mbajë mbiemrin Berisha për shkak të shpalljes “non grata” të familjes së ish-kryeministrit?

Më shumë
spot_img


spot_img