Tirana
light rain
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
88 %
1kmh
75 %
Sht
29 °
Die
26 °
Hën
30 °
Mar
31 °
Mër
33 °
E shtunë, 13 Gusht, 2022
spot_img

Fifi sot feston ditëlindjen! A e dini sa vjeç mbush ajo?

spot_img

Lajme të ngjashëm

Filloreta Raci apo ashtu si e njohim të gjithë, Fifi është një ndër këngëtaret më të mira të momentit.

Në vetëm pak kohë Fifi arriti të depërtonte në zemrat e të gjithëve dhe fitoi pëlqimin e mijëra fansave.

albsig

Kjo ditë është mjaft e rëndësishme për të pasi feston ditëlindjen e saj? Dhe, e dini sa mbush? Plot 27 vite.

Të shumta kanë qenë urimet e marra nga kolegët, fansat dhe njerëzit e saj të dashur. 

Për këtë ditë të veçantë, Fifi ka publikuar një vepër të punuar nga një ndjekës i saj dhe përkrah ka shkruar: 31.03.1994 ❤ 31.03.2021.

A ka organizuar vetë Fifi ndonjë festë për këtë ditë special apo miqtë e saj ndonjë suprizë mbetet për tu parë në vazhdim.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img