Tirana
clear sky
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
69 %
2.1kmh
0 %
Sht
23 °
Die
31 °
Hën
34 °
Mar
35 °
Mër
36 °
E shtunë, 19 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Fifi poston foto intime nga shtrati me djalin e njohur të ‘Përputhen’

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

5a5504e95b692c836c9f8edaf9637ca3

Këngëtarja e njohur dhe shumë e dashur për publikun e Shqipërisë dhe Kosovës, Fifi, ka publikuar së fundmi disa foto intime nga shtrati.

Ajo shihet në këto pamje së bashku me ish-konkurentin e ‘Përputhen’, Fatjon Kuqari. Nuk dihet nëse dyshja është duke përgatitur ndonjë projekt muzikor, apo janë thjesht set fotosh. Apo apo mos ka ndonjë gjë mes tyre që ende nuk e dimë?

“Kanihere e boj mik idiotsin .. po para teje dreqi ik e bohna kanarine!”, shkruan Fifi krahas fotos.

Screenshot_33.jpg

Fifi duket shumë në formë dhe tejet sensuale në këto fotografi, ndërsa Fatjoni shumë serioz dhe me sytë ngulitur tek ajo.

Screenshot_34.jpg

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img