Tirana
clear sky
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
37 %
2.6kmh
0 %
Mër
10 °
Enj
11 °
Pre
11 °
Sht
11 °
Die
9 °
E mërkurë, 1 Shkurt, 2023

Fifi nuk kontrollon xhelozinë, i kërkon llogari Granitit pse “kullot” sytë: Nuk shkoj ti ngjitem në b*thë…

spot_img

Lajme të ngjashëm

Ndonëse thanë se janë vetëm shok dhe nuk shohim diçka tjetër përveçse miqësisë me njëri-tjetrin, Fifi nuk di të kontrollojë veten dhe vazhdon ti kërkojë llogari Granitit për gjithçka që ai bën.

Këngëtarjaa si duket nuk e pranon dot faktin se ai mund të shoqërohet me banorë të tjerë brenda shtëpisë.

Së fundmi ai është shoqëruar me Sarah Berishën dhe Semin, gjë e cila i ka rikthyer skenat e xhelozisë mes dyshes.

 “Ke filluar ti kullosësh sytë, edhe unë do t’i kullos që këtej e tutje”, tha ajo.

Ndonëse, Graniti u përpoq t’ja sqaronte situatën dhe vajzat i ka thjesht shoqe Fifi vazhdoi me të vetën.

 “Edhe unë e kam Ilirin shok, por nuk i kam shkuar ti ngjitem në b*th”, shtoi ajo.

Më shumë


spot_img

spot_img