Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
88 %
1.5kmh
0 %
Sht
37 °
Die
37 °
Hën
37 °
Mar
37 °
Mër
35 °
E shtunë, 2 Korrik, 2022
spot_img

Fifi “kokë e këmbë” e dashuruar, bën deklaratën e çuditshme për partnerin: Më fal që s’jam rujt vetëm për ty

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Fifi dhe Adisi janë një ndër çiftet më të komentuar në showbizin shqiptar. Që prej momentit që ata bënë publike lidhjen e tyre, kanë qenë në qendër të mediave rozë dhe çdo lëvizje e tyre është ndjekur me kuriozitet.

Si këngëtarja njëjtë dhe partneri i saj janë mjaft aktivë në rrjetet sociale ku nuk ngurojnë të ndajnë dashurinë e tyre edhe me ndjekësit.

albsig

spring

Së fundmi, Fifi ka bërë edhe një dedikim romantik në rrjetet sociale për të dashurin e saj.

“Përtej dashnisë ! S’jemi te parët ne jetët tona, po një gjë e di – ty do të ët dedikoj veten . M’fal që nuk jam rujt vetëm për ty, po një gjë e di – për ty do jetoj . Të gjeta çmenduria ime , dashnia që e kërkova për vite me rradhë . Të dua”- shkruan Fifi në një postim në Instagram.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img