Tirana
clear sky
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
37 %
5.7kmh
0 %
Mër
28 °
Enj
30 °
Pre
31 °
Sht
30 °
Die
24 °
E mërkurë, 25 Maj, 2022
spot_img

Fifi i kërkoi 3 mijë euro borxh Ylli Limanit, del VIDEO

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Fenomenit të sfidave në TikTok nuk i ka shpëtuar as Fifi e cila sw fundmi ka qenw nw njw  “betejë” me një prej personazheve të njohur të rrjeteve sociale, Arjan Lekajn.

Ky i fundit mori më shumë dhurata se Fifi duke bërë që ajo të “dënohet” dhe si “dwnim”kwngwtarja telefonoi mikun e saj, Yll Limanin duke ia kërkuar atij 3000 euro borxh.

I habitur, Ylli e pyet se ku i çon lekët e klikimeve dhe koncerteve. Megjithatë, ai pranoi që ta ndihmonte.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img