Tirana
clear sky
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
87 %
1.5kmh
0 %
Pre
19 °
Sht
18 °
Die
18 °
Hën
16 °
Mar
9 °
E premte, 24 Mars, 2023

Fifi fillon të qajë, Semi “tradhton” Bora Zemanin dhe futet në pishinë me ish-in e saj, ja çfarë po ndodh në “Big Brother Vip” (Video)

Lajme të ngjashëm

Që në momentin që ‘Big Brother Vip”hapi dyert për konkurrentët, Semi Jaupaj dhe Donald Veshaj janë shfaqur shumë të afërt me njëri tjetrin.

Deri këtu nuk ka asgjë të keqe, vetëm nëse nuk do qëllonte që Semi të jetë jetë mikja e ngushtë e Bora Zemanit, e cila ka qenë e lidhur me Donaldin.

Pasi Donaldi dhe Semi u lanë bashkë në pishinë, fansat nuk e kanë pritur mirë të gjthë kët, duke e akuzuar Semin se nuk po sillet si mike.

Ndërsa nga ana tjetër Semi dhe Fifi ditën e sotme janë përplotur teksa kujtonin familjarët e tyre. Vetëm pak orë ka që ky “reality shoë” ka filluar, mirëpo gjithçka është duke ndodhur.

Më shumë