Tirana
overcast clouds
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
87 %
1.5kmh
90 %
Mër
10 °
Enj
13 °
Pre
15 °
Sht
10 °
Die
10 °
E mërkurë, 1 Dhjetor, 2021
spot_img

Fifi “e çmendur” pas Granitit, nuk di të ndalet, shikoni momentin kur ajo e prek në vend intim (VIDEO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Fiksimi i “çmendur” i Fifit ndaj Granitit ka qenë një ndër më të komentuarit së fundmi në media.  Edhe pse ish-futbollisti ia bëri të qartë kënëgatres që e shihte vetëm si motër kjo e fundit nuk ka ndaluar provokimet ndaj Granitit.

Këngëtarja nuk ka nguruar së bëri për vete atë as edhe me prekje. Së fundmi ata janë kapur nga kamerat e shtëpisë më të famshme në Shqipëri teksa ishin duke qëndruar ulur ballë për ballë me njëri-tjetrin ku një moment Fifi i ngre këmbët dhe i mbështet tek prehri i Granitit. Sikur kjo të mos mjaftonte, këngëtarja nisi ta fërkojë tek organi gjenital.

Për një moment të dy po shiheshin në sy pa folur dhe Graniti nuk reagoi keq ndaj këtij veprimi, madje ish-futbollisti vazhdoi bisedën duke qeshur me Fifin.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img