Tirana
scattered clouds
3.5 ° C
3.5 °
3.5 °
87 %
1.5kmh
40 %
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
10 °
Pre
8 °
Sht
2 °
E hënë, 17 Janar, 2022
spot_img

“Fieri është universiteti i krimit të organizuar”, Artan Hoxha: Vrasësit aty janë të pasur, i kushtojnë rëndësi prezencës në skemën e krimit, dogjën “Range Rover” dhe jo “Fiat Panda”

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

e603a47c5d5c794605e0678fb6141008

Gazetari Artan Hoxha ka folur për vrasjen e fundit që ndodhi në Fier, ku u ekzekutua me armë zjarri Shkëlzen Kastrati.

Ai thotë se kriminelët në Fier janë të pasur dhe i kushtojnë rëndësi prezencës në skenën e krimit, ndaj djegin “Range Rover” dhe jo “Fiat Panda”.

Sipas tij, Fieri e dëshmoi edhe njëherë tjetër se është një hap përpara të tjerëve si “universiteti” i krimit të organizuar.

Postimi i plotë:

Jo po thoni qe s’kemi bere hapa para, tani kemi dhe killer me Ranger Rover…

Fieri e deshmoi dhe njehere tjeter, se qendron gjithnje, nje hap para te tjereve, si “universiteti” i krimit te organizuar…

Pas çdo atentati, ne Tirane, Durres, Vlore, Shkoder, Elbasan etj, vrasesit largohen nga vendngjarja dhe me pas djegin Benz-in, Audi-in, Ëolksvagen-in, Ford-in, Skoda-n, Fiat-in, etj, bashke me armet e krimit…

Dje ne Fier, vrasesit, pasi goditen objektivin, u larguan qetesisht, duke lene pas te djegur, armen e krimit, nje automatik Scorpion me silenciator, brenda nje fuoristrade Range Rover!!!

Vrasesit ne Fier, jane sqimatar.

I kushtojne rendesi dhe prezences ne skenen e krimit!!!

Imagjinoni si do perflitej nje vrases, nese do e bente krimin, me Fiat Panda!!!

Ja pse kembengul gjithnje, se kosto e atentatit eshte shume e rendesishme, per te kuptuar me ke kemi te bejme….

Ne foto: Mjeti Range Rover, i djegur pas atentatit te djeshem ne Fier.

145454692_3606294426074866_1807481710680698622_o.jpg

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img