Tirana
overcast clouds
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
87 %
1.5kmh
100 %
Pre
15 °
Sht
16 °
Die
13 °
Hën
17 °
Mar
16 °
E premte, 2 Dhjetor, 2022

Fier, magazina përfshihet nga flakët

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një ndërtesë dy katëshe që funksiononte si magazinë është përfshirë nga flakët pak minuta më parë në qytetin e Fierit.

Magazina e përfshirë nga zjarri ndodhet në zonën e njohur si “SMT”-ja ndërsa në vendngjarje kanë mbërritur zjarrfikëset dhe forcat e policisë. Janë ende të paqarta shkaqet e rënies së zjarrit që mendohet se ka shkaktuar dëme të shumta materiale.

Më shumë
spot_img
spot_img