Tirana
clear sky
33.5 ° C
33.5 °
33.5 °
40 %
3.1kmh
0 %
Mar
32 °
Mër
35 °
Enj
34 °
Pre
35 °
Sht
37 °
E martë, 28 Qershor, 2022
spot_img

“Fiat-i” përplaset “kokë më kokë”me “Volkswagen”, 4 të plagosur

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme në aksin rrugor Gjirokastër-Sarandë.

Mësohet se dy automjete janë përplasur në vendin e quajtur “Qafë Muzinë”.

albsig

spring

Policia bën me dije se automjeti tip “Volkswagen”, me drejtues shtetasin N. A., banues në Tiranë, është përplasur me automjetin tip “Fiat”, me drejtues shtetasin E. F., banues në Gjirokastër.

Si pasojë e përplasjes kanë mbetur të plagosur, drejtuesi i automjetit tip “Fiat” dhe 3 pasagjerët, të cilët u transportuan në Spitalin Rajonal Gjirokastër, për të marrë ndihmën e parë mjekësore.

Gjirokastër/Informacion paraprak:

Rreth orës 13:30, në aksin rrugor Gjirokastër-Sarandë, në vendin e quajtur “Qafë Muzinë”, automjeti tip “Volksëagen”, me drejtues shtetasin N. A., banues në Tiranë, është përplasur me automjetin tip “Fiat”, me drejtues shtetasin E. F., banues në Gjirokastër.

Për pasojë janë dëmtuar lehtë drejtuesi i automjetit tip “Fiat” dhe 3 pasagjerët që ndodheshin në këtë automjet, të cilët u transportuan në Spitalin Rajonal Gjirokastër, për të marrë ndihmën mjekësore.

Në vendngjarje ndodhet grupi hetimor, i cili po punon për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img