Tirana
clear sky
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
87 %
1kmh
0 %
Mar
14 °
Mër
21 °
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
23 °
E martë, 19 Tetor, 2021
spot_img

‘FIAT-i’ del nga rruga në Fier, plagosen dy persona

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

5c0089251428d05ae20efa0f6cec16b5

Një aksident ka ndodhur në qytetin e Fierit, ku një makinë tip “Fiat” ka dalë nga rruga.

Si pasojë kanë mbetur të plagosur dy persona, shoferi dhe pasagjerja, të cilët janë dërguar me urgjencë në spitalin e Fierit.

Policia ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të aksidentit.

“Sot rreth orës 16:15, në  fshatin Shënpjetër, Fier, shtetasi A. A., 22 vjeç, banues në Fier, duke drejtuar mjetin tip “Fiat”, ka humbur kontrollin ndaj mjetit dhe ka dalë nga rruga.

Për pasojë kanë ngelur të dëmtuar drejtuesi i mjetit dhe pasagjerja në mjet, shtetasja E. R., 21 vjeçe, banuese në Fier, të cilët ndodhen në Spitalin Rajonal Fier, nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të saj”, thuhet në njoftimin paraprak të policisë.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img