Hapësire reklamuese

Aktualitet

Fevziu nxjerr nga arkiva foton e ekspozimit prej tij të flamurit shqiptar në stadiumin e Beogradit

Shkruar nga Newsbomb

Emocioneve për fitoren e ndeshjes Serbi – Shqipëri (0:3) nga Gjykata e Lozanës në Zvicër nuk i ka shpëtuar as analisti Blendi Fevziu. 

I cili nuk ka dashur të thotë shumë fjalë, por të nxjerrë foton nga albumi i tij fotografik.

“Në respekt të natës së Beogradit” shkruan Fevziu ndërsa ekspozon veten me flamurin Kuq e Zi, në stadiumin Partizani të Beogradit. Në një stadium me mbi 38 mijë tifoza serbë që thërrsnin në kor vritini shqiptarët.

Dhe është normale. Flamuri shqiptar për analistin, nuk doli vetëm në fushën e lojës duke e ndërprerë atë. Por edhe në shkallët e stadiumit ku e mbante Fevziu. 

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese