Tirana
scattered clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
41 %
3.1kmh
40 %
Hën
25 °
Mar
27 °
Mër
25 °
Enj
23 °
Pre
25 °
E hënë, 20 Shtator, 2021
spot_img

Fevziu nuk reziston gjatë dhe thërret në studio ‘kaubojsin’ Ndocaj: Është pasardhës i Fishtës dhe Konicës

spot_img

Lajme të ngjashëm

Blendi Fevziu nuk ka pritur më gjatë dhe ka ftuar në studion e “Opinion” deputetin më të ri të Kuvendit të Shqipërisë, Eduard Ndocajn.

Ndocaj ka dhënë një intervistë për emisionin e Favizut, por ky i fundit duket se është entuziasmuar së tepërmi nga deklaratat e bëra nga ‘kaubojsi’.

Koleg të Ramës dhe Metës e konsideron Fevziu Ndocajn, por edhe si vazhdues të traditës së Gjergj Fishtës, Ndre Mjedës, Faik Konicës, Fan Nolit dhe Sabri Godos, në grupin e këtyre të fundit ka futur edhe Sali Berishën.

“Eduart Ndocaj është që prej të hënës deputet i mazhorancës në Parlamentin Shqiptar. Kolegu më i ri i Edi Ramës dhe Ilir Metës, vazhduesi i traditës së Fishtës, Ndre Mjedes, Konicës, Nolit, Sabri Godos apo Sali Berishës ka dhënë një intervistë për emisionin Opinion. Suksese në politike”, shkruan Fevziu. 

Më shumë

spot_img