Tirana
clear sky
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
73 %
2.1kmh
0 %
Pre
37 °
Sht
35 °
Die
33 °
Hën
35 °
Mar
36 °
E premte, 25 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Fevziu i ftoi të katërt në studio, vetëm Agron Shehaj dhe Fatbardh Kadilli paraqiten në “Opinion”, çfarë ndodhi me Harxhin dhe Bashën?

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Mbrëmjen e sotme në emisionin “Opinion” u fol për zgjedhjet e 13 qershorit në Partinë Demokratike, ku do vtohet për të zgjedhur kryetarin e ri.

Moderatori Blendi Fevziu u shpreh se të katër kandidatët në garën për kreun e PD ishin ftuar mbrëmjen e sotme në emision, porn ë studio u shfaqën vetëm 2 prej tyre.

Agron Shehaj dhe Fatbardh Kadilli iu përgjigjën pozitivisht ftesës dhe u përgjigjën pyetjeve të gazetarëve në panel, duke shfaqur edhe vizionin e tyre për PD-në. Edhe Edith Harxhi pritej të vinte në studio, por u vonua më shumë se sa duhet në Lezhë dhe nuk arriti në kohë.

“Edit Harxhi pritej të vinte, e kishte konfirmuar, por mbështetësit e kanë mbajtur pak më shumë se sa duhet në Lezhë se sa entuziazmi dhe nuk ka arritur dot në momentin e duhur”, tha Blendi Fevziu. 

E kundërta ndodhi me Lulzim Bashën, i cili nuk e ka pranuar ftesën e Fevziut, duke refuzuar të dalë në ekran që prej humbjes së zgjedhjeve të 25 prillit.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img