Tirana
clear sky
12.3 ° C
12.3 °
12.3 °
67 %
1.6kmh
0 %
Enj
18 °
Pre
20 °
Sht
16 °
Die
20 °
Hën
22 °
E enjte, 13 Maj, 2021
spot_img

Fevziu e pret Ramën me këngë labe por e ndërpret militanti i PD, kryeministrit i del në mbrojtje fansja e zjarrtë: Ti Edi Ramës t’i hash m**in, o vdeksha unë për këtë (VIDEO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryeministri Edi Rama ka qenë i ftuar në spektaklin e humorit “Klanifornia”, ku është pritur me këngë labe nga Berti Fevziu, personazh të cuilin e luan aktori Albano bogdo.

Ai e ka pritur Ramën me këngë labe, por është ndërprerë nga një militant i PD-së, i cili ka dalë në ballkonin e Tv Klan dhe bërtet “Basha, Basha”.

Në mbrojtje të kryeministrit ka dalë një fanse e tij e ndodhu, e cila i drejtohet militantit të Pd me fjalët “Edi Ramës t’i hash m**in”, ndërsa e përqafon kryeministrin dhe lutet që Rama të marrë nga ditët e saj.

Video nga Tv Klan:

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img