Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

Feston sot ditëlindjen, sa vjeç mbush Artjola Toska

Shkruar nga Newsbomb
Feston sot ditëlindjen, sa vjeç mbush Artjola Toska

Artisja “tironce”, e madhja Artjola Toska, feston sot ditëlindjen.

Një “lumë” urimesh kanë vërshuar në rrjetet sociale të këngëtares, ku përveç familjarëve dhe miqve atë e kanë uruar dhe të gjithë ata që janë rritur dhe kanë festuar me këngët e saj.

Këngëtarja shqiptare e muzikës popullore, krijuese e dhjetëra hiteve mbush sot 47-vjeç. Artjola njihet si një nga personazhet më të dashur dhe pavarësisht që vitet kalojnë ajo vijon të jetë më e kërkuara.

DISA NGA URIMET

[gallery size="large" link="none" ids="790960,790961,790962,790963"]

 

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese