Tirana
clear sky
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
58 %
2kmh
0 %
Mër
22 °
Enj
18 °
Pre
21 °
Sht
23 °
Die
20 °
E martë, 18 Maj, 2021
spot_img

Feston ditëlindjen, këngëtari i njohur bën dedikimin prekës për nënën: Unë lutem…  (FOTO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

7309c01d6a430800b635870f7ec79ca5

Këngëtari i njohur Blero Muharremi është shumë aktiv në rrjetet sociale.

Sot për të është një ditë e veçantë, pasi nqëna e tij ka ditëlindjen.

Nuk kishte si të mungonte dhe urimi i Bleros, të cilin e ka publikuar në Instagram shoqëruar me një foto.

‘Urime ditëlindja nana ime e dashtun. Të gjitha urimet që i dëshiron ti për mua, unë lutem edhe ti, ti kesh 100 herë ma shumë!’, shkruan Blero.

Screenshot_14.png

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img