Tirana
clear sky
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
93 %
2.1kmh
0 %
Die
30 °
Hën
31 °
Mar
29 °
Mër
28 °
Enj
24 °
E diel, 26 Shtator, 2021
spot_img

Feston 70 vjetorin, Sidrit Bejleri emocionon me DEDIKIMIN kushtuar nënës (FOTO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

e228b2e82a5be18889c992553c59f494

Sot për këngëtarin shkodran Sidrit Bejleri është një ditë e veçantë.

Nëna e tij feston ditëlindjen, duke mbushur 70 vjeç.

Nuk kishte se si të mungonte dhe urimi publikë i këngëtarit. Ai me anë të një foto, ku shfaqen të dy të përqafuar shkruan:

‘Falemnders për gjithçka Nanë! Ma gëzosh 70 vjetorin! Zoti ta shpërbleftë!’.

Kujtojmë që Sidriti është shumë aktiv kohët e fundit si në muzikë, ashtu edhe në fondacionin ‘Firdeus’.

56214384_10156675715639442_6671561340135407616_n.jpg

Më shumë

spot_img