Tirana
broken clouds
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
78 %
0kmh
75 %
Sht
29 °
Die
31 °
Hën
33 °
Mar
34 °
Mër
31 °
E shtunë, 19 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Feston 42-vjetorin, modelja shqiptare mahnit me bukurinë (FOTO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

d56a7e13490e408c07c97280af5d3a16

Modelja Diellza Kolgeci, feston sot ditëlindjen e saj të 42-të.

Dhe në një ditë kaq të veçantë për të ajo ka marrë shumë urime. Diellza në këtë ditëlindje ka shërndarë një postim në rrjetin social Facebook, të cilin e ka bërë 5 vite më parë në këtë datë.

“Pesë vite që kur e kam shkrua këtë, urime për MUA… Sot 42, nuk kam ndryshuar në brendësi vetëm se jam e përmbushur sepse jam nëna e Helenës. Ju faleminderit të gjithëve për urimet, fjalët e ëmbla. Ju dua”, ka shkruar Diellza në Facebook.

Në postimin e saj shihen foto nga fëmijëria dhe adoleshenca, ajo që bie në sy është bukuria e saj. Edhe pse është 42-vjeç, ajo është nga gratë më atraktive shqiptare.

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img