Tirana
broken clouds
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
76 %
1kmh
75 %
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
12 °
Pre
9 °
Sht
9 °
E martë, 7 Dhjetor, 2021
spot_img

Feston 15-vjetorin, Zaimina organizon super festën për vajzën e bashkëshortit (FOTO)

digitalb
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

2063888251da72b13ece20352ddfdb84

Zaimina Vasjari është një nga këngëtaret shqiptare më të dashura për publikun, jo vetëm prej këngëve të bukura, por edhe prej paraqitjes së jashtme.

Zaimina është nënë e një vajze, Khloe, e cila ka dhe dy motra nga i ati.

Zaimina gjatë gjithë kohës ka treguar se ka një marrdhënie shumë të mirë me vajzat e bashkëshortit.

Ditën e sotme Kristel ka festuar 15 vjetorin dhe Zaimina i ka përgatitur një super festë. Oborri i shtëpisë duket i mbushur me tollombace.

Ndërsa Zaimina ka postuar edhe një video ku shihet Kristel teksa fik qerinjtë e tortës.

Screenshot_10.pngScreenshot_11.pngScreenshot_12.png

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
digitalb
spot_img
spot_img