Tirana
clear sky
29.5 ° C
29.5 °
29.5 °
37 %
4.6kmh
0 %
Enj
28 °
Pre
31 °
Sht
28 °
Die
30 °
Hën
28 °
E enjte, 16 Shtator, 2021

Festoi fundin e karantinës, vajza bie nga shkëmbi dhe gjen vdekjen

spot_img

Lajme të ngjashëm

44506fdd548eba03f35d5aa1f74eed9d

Një vajzë e cila donte të festonte fundin e karantinës ka rënë nga shkëmbi dhe ka gjetur vdekjen e menjëhershme.

Një vajzë në Turqi ka rënë nga shkëmbi prej 100 metrsh, teksa po pozonte për të festuar fundin e karantinimit.

‘Nypost’ raporton se bëhet fjalë për Olesia Suspitsina, 31 vjeç, e cila prej vitesh ishte transferuar në Turqi, ku punonte në guidë turistike.

Për të festuar fundin e karantinës, ajo u ngjit mbi një shkëmb ku po zhvillonte një set fotografik.

Trupi i së resë do të niset ditën e shtunë për në Kazakistan ku familjarët dhe të afërmit do t’i japin lamtumirën e fundit.

 

95990756_248245199917130_7538306876002271232_n.jpg

95282400_653872798726529_540104914999705600_n.jpg

Lexo edhe:

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img