Tirana
few clouds
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
39 %
4.1kmh
20 %
Sht
27 °
Die
27 °
Hën
26 °
Mar
26 °
Mër
27 °
E shtunë, 12 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Festoi ditëlindjen pa Shkëlzenin dhe u përfol se janë drejt “ndarjes”, reagon për herë të parë Armina Mevlani

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Pas super festës së Armina Mevlanit menjëherë filluan dyshimet se mes saj dhe Shkëlzen Berishës ka patur një “krisje”.

Do të thoni ju nga filluan të gjithë këto spekulime?! Epo, në super festën e organizuar mungesa e Shkëlzenit u vu re nga të gjithë edhe në “Instagramin” e tij postimi i urimit si çdo vit tjetër mungoi, mjaftuan këto dy fakte dhe ndjekësit menjëherë dolën në përfundimin se çifti janë ndarë.

Mirëpo, nuk vonoi shumë dhe sapo i mbërritën në vesh këto “thashetheme” Armina reagoi. Përmes një psotimi ajo ka treguar buqetat gjigande që ka marrë për ditëlindje dhe një prej tyre është nga Shkëlzeni.

 “Jam mirënjohëse për miqtë, familjen, dashurinë time që më dhuruan këto lule e që më bënë të ndihem e bekuar”, shkruan Armina.

Pra, qetësohuni mes çiftit gjithçka shkon “vaj” dhe këtë vit Shkëlzeni ka preferuar ta urojë partneren e tij në privat.

197402290 186121110092105 2465820905923650295 n

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img