Tirana
light rain
27.5 ° C
27.5 °
27.5 °
65 %
2.1kmh
20 %
Enj
27 °
Pre
27 °
Sht
26 °
Die
25 °
Hën
28 °
E enjte, 8 Qershor, 2023

Festoi 54 vjetorin e lindjes, tifozët e Celtic i bëjnë një dhuratë speciale Ilir Metës (VIDEO)

Lajme të ngjashëm

Kryetari i Partisë së Lirisë në Shqipëri Ilir Meta festoi dje 54 vjetorin e lindjes. Ai mori një dhuratë të veçantë nga tifozët e Celtic në Skoci.

Ata i kishin dhuruar ish-presidentit të republikës një fanellë të Celtic, që vishet nga tifozët në shkallët e stadiumit.

Meta dukej shumë i lumtur me dhuratën duke i falenderuar tifozët skocezë për këtë surprizë të bukur.

“Të dashur miq Celtic, Faleminderit shumë për këtë dhuratë shumë të veçantë për ditëlindjen time! 😍”,shkruan Meta. Ai njihet si tifoz i zjarrtë i Celtic dhe këtë e ka shprehu edhe në rrjetet sociale me shumë video dhe foto me bluzat e ekipit skocez.

 

Më shumë