Tirana
clear sky
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
58 %
2kmh
0 %
Mër
22 °
Enj
18 °
Pre
21 °
Sht
23 °
Die
20 °
E martë, 18 Maj, 2021
spot_img

Festoi 35 vjetorin, Bieta Sulo s’i mban dot lotët në emision, nga supriza e bukur që e befasoi (VIDEO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

4522a29fc0419c694146d64f914965d2

Moderatorja, Bieta Sulo ditën e djeshme ka festuar 35 vjetorin por një suprizë e bukur i  ka ndryshuar ditën.

Në emisionin e saj i janë shfaqur mesazhe tepër të ëmbla nga familjarët, motra, babai dhe bashkëshorti, Alban Dudushi me të birin, të cilët e kanë përlotur moderatoren.

Momenti më i veçantë ku ajo s’i ka mbajtur dot lotët ka qenë kur në ekran u shfaq babai i saj dhe fjalët e tij të ndjera e kanë prekur.

 “Si sot, në muajin prill, 35 vjet më parë, ne u shtuam me një lule. Asaj luleje ia vumë emrin Bieta! Kjo lule u rrit dalëngadalë dhe ja tek është sot. Rruga që ka ndjekur në jetë ka qenë e bukur, por dhe me vështirësi dhe përpjekje që Bieta i ka përballuar me sukses”, u shpreh babai i saj në video-mesazhin suprizë që teksa e shoihte në ekran Bietanuk mundi ti mbajë lotët.

qqqqqq.jpg

tttttt.jpg

cfhggfhg.jpg

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img