Tirana
clear sky
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
88 %
1.5kmh
0 %
Die
30 °
Hën
30 °
Mar
30 °
Mër
28 °
Enj
20 °
E diel, 26 Shtator, 2021
spot_img

Festivali i Këngës, Arian Çani ironizon Vera Grabockën: E shpëtoi fytyrën, ndryshe do ishte skandal…

spot_img

Lajme të ngjashëm

81e4f43e55bab03369bc40d5f108b28f

Gazetari Arian Çani komenton fituesen e Festivalit të Këngës, dhe ironizon me zërat se vendi i parë ishte paracaktuar.

Çani vlerëson këngëtaren Arilena Ara, e cila rrëmbeu vendin e parë, me një diferencë të vogël pikësh, dhe thotë se producentja, vera Grabocka “shpëtoi fytyrën”, pasi nuk e mori çmimin “ajo tjetra”, duke iu referuar Elvana Gjatës.

“Mora vesh që fituese u shpall Arilena. Bravo. Te paktën Grabua e shpëtojë fytyrën. Se ndryshe do ishte skandal. Bravo Arilena. Super këngëtare. Shyqyr që s’e mori ajo tjetra se do ishte turp i madh. Grabua u tregua e kujdesshme dhe anulloi fituesen që përflitej me kohë”, shkruan Çani në rrjetet sociale.

sdfwegw3ghg.jpg

Më shumë

spot_img