Hapësire reklamuese

Politikë

Festë në familjen e Spiropalit, vajza e ministres feston 9-vjetorin

Shkruar nga Newsbomb
Festë në familjen e Spiropalit, vajza e ministres feston 9-vjetorin

Një ditë e veçantë është për familjen e ministres Elisa Spiropali, pasi vajza e saj feston 9-vjetorin e lindjes.

Ministrja ka ndarë një foto, ku shihet teksa mban në preh vajzën e saj, Nalta, teksa ka ndarë dhe një mesazh urimi për të bijën.

“Goca ime sot 9? U bëfsh siç ke emrin, Nalta?♥️”, shkruan ministrja Spiropali krah fotos.

Spiropali është martuar me Salarjon Totajn dhe kanë dy fëmijë, vajza e madhe Nalta dhe djalin, Kren.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese