Tirana
clear sky
33.5 ° C
33.5 °
33.5 °
26 %
3.6kmh
0 %
Die
33 °
Hën
36 °
Mar
36 °
Mër
37 °
Enj
36 °
E diel, 7 Gusht, 2022
spot_img

Festë në familjen e Saimir Tahirit, djali i vogël i ish-ministrit feston ditëlindjen: Sot 2 vjeç, ka filluar me shpjegimet e gjata (VIDEO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Ditë feste në familjen e ish-ministrit Saimir Tahiri, pasi Goliku, djali i tij i vogël feston 2 vjetorin e lindjes.

Vetë Tahiri ka postuar një video në rrjetet sociale ku shfaqet së bashku me djalin e tij dhe bisedojnë sib ab e bir.

“Sot 2 vjeç, e ka filluar me shpjegimet e gjata. Dhe100 Golik”, shkruan Tahiri9 në postimin e tij.

Kujtojmë se ish-ministri Tahiri ka edhe një djalë tjetër më të madh të quajtur Drin.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img