Tirana
broken clouds
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
53 %
1kmh
75 %
Die
8 °
Hën
12 °
Mar
12 °
Mër
14 °
Enj
14 °
E diel, 27 Nëntor, 2022

Festë në familjen e Lulzim Bashës, vajza feston ditëlindjen

spot_img

Lajme të ngjashëm

Në familjen e kreut të PD-së Lulzim Basha dje ka pasur festë. Vajza e tij e madhe, Dafina kishtye ditëlindjen dhe ka mbushur 15 vjeç.

Bashkëshortja e kryedemokratit, Aurela ka publikuar në rrjetet socciale pamje nga festa e organizuar, ndërsa uron të bijën për ditëlindje. “Gëzuar ditëlindjen Dafina”, shkruan Aurela në njërën nga fotot e publikuara.

Më shumë
spot_img
spot_img