Tirana
broken clouds
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
72 %
5.7kmh
75 %
Enj
14 °
Pre
8 °
Sht
8 °
Die
8 °
Hën
8 °
E enjte, 9 Dhjetor, 2021
spot_img

Festat e nëntorit, Rama poston fotot nga flamurët që valëviten në ballkone: Nisma e bukur e familjeve shqiptare

digitalb
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Dhe pak ditë na ndajnë nga festat e nëntorit. Më këtë prang festat kryeministri Edi Rama ka publikuar disa foto nga nisma që kanë marrë qytetarët për të valëvitur flamurin në ballkonet dhe dritaret e tyre.

Ai ka postuar në Facebook disa nga foto ku shihet flamuri që valëvitet në disa ballkone, teksa shkruan se është një nismë e bukur e familjeve shqiptare.

“Mirëmëngjes me këtë nismë të bukur të familjeve shqiptare për ditët më të veçanta të historisë sonë”, shkruan Rama krahas fotove.

Screenshot 10 47
spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
digitalb
spot_img
spot_img