Tirana
clear sky
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
88 %
1kmh
0 %
Mër
24 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
29 °
Die
29 °
E mërkurë, 22 Shtator, 2021
spot_img

Festat e fundvitit, Zaimina shfaqet më e lumtur se kurrë: Kam gjithë botën në duart e mia (FOTO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

657476327cb73b295c87cc8e8f664980

Nuk ka shumë kohë që është bërë nënë dhe këngëtarja Zaimina Vasjari vazhdon të ketë po të njëjta linja trupore.

Ajo është po aq seksi dhe e bukur si gjithmonë.

Zaimina ka ndarë me të gjithë ndjekësit e saj në ‘Instagram’ një foto ku shfaqet bashkë me vajzën e saj Khloe për festat e fundvitit.

Këngëtarja është e veshur me një fustan të kuq të gjatë kombinuar me vogëlushen në krahë. Zaimina duket më e lumtur se kurrë.

‘E vogla ime Khloe, këtë fundvit kam gjithë botën në duart e mia, të kam ty. Faleminderit Zot’, shkruan Zaimina.

Screenshot_3.png

Screenshot_4.png

Më shumë

spot_img