Tirana
clear sky
-0.5 ° C
-0.5 °
-0.5 °
47 %
1.5kmh
0 %
Mër
10 °
Enj
11 °
Pre
8 °
Sht
4 °
Die
0 °
E mërkurë, 19 Janar, 2022
spot_img

Festat e 28-29 Nëntorit, Policia kontroll të shtuar në rrugë, monitorim me kamera në të gjitha akset rrugore

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Policia e Shtetit po ushtron kontroll në të gjitha rrugët për të bërë të mundur parandalimin e aksidenteve.

Kontrollet në rrugë janë shtuar këtë fundjavë, e cila përkon edhe me festat e 28-29 nëntorit dhe lëvizjet në rrugë janë më të shumta.

Policia rrugore me kamera po moniton drejtuesit e automjeteve për shkelje.

Kujtojmë që mëngjesin e sotëm janë shënuar dy aksidente, ku një ambulancë u përplas me një jet tip “Golf 5”, ku humbi jetën 1 person dhe u plagosnë tre të tjerë.

Gjithashtu një aksident u shënua në Krujë, ku mbeti i plagosur një punonjës i policisë.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img