Tirana
clear sky
38.5 ° C
38.5 °
38.5 °
19 %
4.1kmh
0 %
Die
36 °
Hën
37 °
Mar
37 °
Mër
39 °
Enj
38 °
E diel, 1 Gusht, 2021

Festa e parë si baba, me foton më të bukur Eliona Pitarka zbulon për herë të parë portretin e partnerit të saj

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Prej disa muajsh aktorja e njohur e humorit, Eliona Pitarka është bërë nënë për herë të parë. Gala e vogël ka zbukuruar jetën e mamit të saj, e cila nuk nguron asnjë moment që ta ndajë me ndjekësit.

Mirëpo, kur vjen puna te babi i Galës, Eliona është aq e rezervuar sa nuk po arrijmë të zbulojmë dot portretin e partnerit të saj.

Sot, në festën e baballarëve Eliona ka vendosur që të zbulojë vetëm një copëz të tij. Festën e parë si baba aktorja ja ka uruar partnerit me foton më të bukur ku dhe me këtë rast na ka prezantuar dhe ne me një pjesë të protretit të tij.

“Gëzuar ditëlindjen e baballarëve”, shkruan Eliona krah imazhit më të bukur të dy dashurive të saj.

201669054 355896456050117 3042576580589252570 n

Më shumë

spot_img
spot_img