Tirana
clear sky
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
69 %
1.5kmh
0 %
Hën
26 °
Mar
35 °
Mër
37 °
Enj
39 °
Pre
38 °
E hënë, 21 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Festa e Halloween-it, shikoni sa të frikshëm u transformuan VIP-at shqiptarë (FOTO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

ecdcf6efa5ab913f9a6c67db2305a407

Festa e Halloween-it është kthyer tashmë në një traditë edhe në vendin tonë çdo 31 tetor.  Të shumtë kanë qenë ata që e kanë festuar duke u transformuar në personazhe të frikshëm të historive dhe legjendave të ndryshme. Ne ju sjellim më poshtë foto të artistëve të njohur shqiptarë se si u shëndërruan mbrëmë dhe sa të frikshëm u bënë: 

Dorina Mema

drorina.jpg

 

Era Istrefi

era.jpg

Genta Ismajli 

genta.jpg

Lori Hoxha

lori.jpg

Robert Dragoti 

rober.jpg

Olsi i BB9

olsi.jpg

Kida

kida.jpg

Marina Fara

marina.jpg

Irma dhe Eranda Libohova, Rovena Dilo 

irm_ok.jpg

Ledina Çelo

ledina.jpg

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img