Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

Festa “e çmendur” e ditëlindjes së Emina Cunmulajt, modelja shfaqet duke kërcyer në jaht (FOTO)

Shkruar nga Newsbomb

Modelja e njohur shqiptare, Emina Çunmulaj, gjithmonë është një ndër personazhet më të pëlqyer dhe më të komentuar në medien rozë, kjo për shkak të formave fizike të saj.

Ditën e sotme bukuroshja nga Mali i Zi feston ditëlindjen dhe mbush plot 38 vjeç. Ajo ka zgjedhur ta festojë në shoqërinë e te afërmve të saj në një jaht deri në orët e para të mëngjesit.

Emina është e martuar me biznesmenin Sam Nazarian dhe janë prindër të dy vajzave dhe një djali.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese