Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
53 %
2.6kmh
0 %
Pre
28 °
Sht
29 °
Die
30 °
Hën
32 °
Mar
35 °
E premte, 18 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Festa e 7 marsit, Rama uron mësuesit: Po kalojnë një vit tejet të vështirë, por jam i sigurt se më e mira është ende përpara nesh

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

024dc25f5a6b4b14527ecdeb66d6516c

Kryeministri Edi Rama ditën e sotme e ka nisur me një urim për të gjithë mësuesit, me rastin e festës së 7 marsit (dita e mësuesit)

Me anë të një postimi në “facebook”, Rama thotë se mësuesit po kalojnë një vit tejet të vështirë, teksa shprehet i sigurt se më e mirë është përpara tyre.

“MIRËMËNGJES dhe me një urim nga zemra për të gjithë mësuesit e Shqipërisë, ata në pension e ata që në krye të detyrës po kalojnë një vit tejet të vështirë, duke i siguruar krejt ata se më e mira është ende përpara nesh, ju uroj të gjithëve një ditë të bukur” shkruan Rama.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img