Tirana
clear sky
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
37 %
5.7kmh
0 %
Mër
28 °
Enj
30 °
Pre
31 °
Sht
30 °
Die
24 °
E mërkurë, 25 Maj, 2022
spot_img

“Ferrari” u bë copa, humb jetën 45-vjeçari, vëllai i deputetes, plagoset rëndë pasagjerja

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një aksident i rëndë automobilistik ka ndodhur në Greqi më Vula mbrëmjen e djeshme.

Makina tip “Ferrari”humbi kontrollin dhe u përplas me pemën duke humbur jetën kështu 45-vjeçari George Monogyios.

Makina nga përplasja e fortë siç shihet edhe në videon e mëposhtme është përfshirë nga flakët.

Bëhet me dije se vikima është  vëllai i deputetes Katerina Monogyou , teksa drejtonte për herë të parë një Ferrari. Ai ishte baba i dy fëmijëve dhe i martuar me Athena Kontopanou, e cila ishte ulur në sediljen e pasagjerit të Ferrarit fatal dhe u plagos rëndë.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img