Tirana
clear sky
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
41 %
6.7kmh
0 %
Mar
22 °
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
28 °
Sht
29 °
E martë, 15 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Fero zbulon gjininë e bebit me foton më të ëmbël të Arbenitës me barkun e rrumbullakosur

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

dba2f134b6f3ddac93c199c642cb34fa

Modelja Arbenita dhe reperi Fero shumë shpejt do të bëhen prindër për herë të parë.

Lajmi është bërë publik nga vetë çifti vetëm pak ditë më parë, teksa ata bënë publike dhe kurorëzimin e dashurisë në martesë. Ndërsa sot babai i ardhshëm na ka konfirmuar gjininë e foshnjës.

Fero ka publikuar në ‘Instagram’ një foto të Arbenitës, ku ajo shfaqet me një fustan ngjitur pas trupit dhe në sy bie barku i rrumbullakosur dhe shkruan: Qikat e mia.

Foton e ka shoqëruar me figurën e dy zemrave. Kjo lë të nënkuptohet se çifti do bëhen prindër të një vajze.

Screenshot_36.jpg

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img