Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
21 %
2.6kmh
0 %
Enj
21 °
Pre
21 °
Sht
21 °
Die
20 °
Hën
15 °
E enjte, 28 Tetor, 2021
spot_img

Fero publikon VIDEON, në dush me Arbenitën

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

249e13d2dc1678e50b0b484d58b28915

Fero, reperi shqiptar nga Kosova ka habitur së fundmi fansat me një video të publikuar në rrjetet sociale.

Ai shihet teksa qëndron i ulur në dush, ndërsa partnerja e tij, modelja Arbenita Ismajli e shkumos. Vetë Arbenita nuk shafqet në video por lë të kuptohet që është aty pasi në sfond dëgjohet zëri i një femre.

Prej kohësh reperi dhe modelja bukuroshe janë në një lidhje dashurie dhe duket se po e shijojnë shumë.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img