Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
44 %
1.5kmh
0 %
Die
27 °
Hën
25 °
Mar
25 °
Mër
27 °
Enj
27 °
E diel, 13 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Fero poston foton me vajzën në krahë: Një nga dhuratat më të mëdha që kam marrë ndonjëherë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Reperi Fero dhe modelja e njohur Arbenita Ismaili, pak javë më parë janë bërë prindër për herë të parë. Arbenita solli në jetë një vajzë.

Së fundmi Fero ka postuar një foto të ëmbël, ku shihet teksa mbanë në krahë vajzën.

“Vajza ime është një nga dhuratat më të mëdha që kam marrë ndonjëherë”, ka shkruar ai.

Screenshot 18 10

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img