Tirana
broken clouds
24 ° C
24 °
24 °
41 %
3.1kmh
75 %
Hën
23 °
Mar
22 °
Mër
23 °
Enj
18 °
Pre
19 °
E hënë, 17 Maj, 2021
spot_img

Fero me sytë të mbushur me lot, reperi sjell foton e parë familjare dhe zbulon emrin e vajzës

spot_img

Lajme të ngjashëm

Ky mëngjes i datës 24 prill ka qenë tepër i veçantë për Arbenitën dhe Feron. Vogëlushja e tyre erdhi në jetë dhe çifti u bënë prindër për herë të parë.

Arbenita ishte e para që dha lajmin e bukur për ndjekësit e saj. Ajo publikoi një foto në Instagram menjëherë pas lindjes, ku shihet duke mbajtur në krahë vogëlushen.

Nuk vonoi shumë edhe Fero solli foton e tij të parë familjare, duke zbuluar gjithashtu dhe emrin e vogëlushes të cilën kanë vendosur ta pagëzojnë Nina.

Në foton e publikuar Fero dhe Arbenita shihen që i kanë sytë të mbushur me lot nga gëzimi.

“24.04.21 Faleminderit Allah! Princeshë Nina. Kënga më e mirë që kam bërë”, ka shkruar Fero.

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img