Tirana
clear sky
32.5 ° C
32.5 °
32.5 °
49 %
3.6kmh
0 %
Mër
31 °
Enj
38 °
Pre
39 °
Sht
35 °
Die
34 °
E mërkurë, 23 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Fermeri i jep telefonin Bashës që të flasë me gruan e tij, kreu i PD-së: Thëllëza si je… (VIDEO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

46195a734ab745adbbd5392ef531ba21

Kryetari i PD-së, Lulzim Basha ka udhëtuar drejt Novoselës në Vlorë, për të takuar disa nga fermerët shqiptarë.

Gjatë bisedimeve me ta, Basha u tha se nuk u premton mrekulli, por që do të bëjë atë që kanë bërë vendet e rajonit për të mbështetur fermerët.

Në një moment ai ka hasur me një fermer që insistonte të bënte foto me të, madje ai i ka dhënë në telefonin Bashës që të fliste me gruan e tij.

Pjesë nga biseda:

Fermeri: Ooo luli po me merr gruaja, do dalësh në lajme të bëjmë një foto

Basha: Ma jep pak, si e ka emrin gruaja

Fermeri: Thëllëza

Basha: Thëllëza si je., jam me Pirron duke qarë hallet do të fitojmë patjetër është fitorja juaj e çdo familje shqiptare. Kam kapur dorën e Pirros këtu dorën e punëtorit. Vaji që ju ka ngelur pa shitur do të rrisim mirëqenien. Ti je grua e fortë, siç po çel pranvera ashtu dhe ju do të sillni ndryshimin. Të përqafoj fort. 

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img