Tirana
overcast clouds
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
88 %
0.5kmh
90 %
Die
19 °
Hën
20 °
Mar
21 °
Mër
21 °
Enj
21 °
E diel, 17 Tetor, 2021
spot_img

Fenomen i çuditshëm nga toka, tërmeti hap gropa dhe nxjerr rërë (FOTO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

0bd8e11dd11e122cb2b37e7f73bd1cca

Deri më tani mësohet se nga tërmetet e rëna në vendin tonë kanë mbetur 27 persona të vdekur dhe 658 të plagosur.

Por duket se fatkeqësitë nuk përfunduar me kaq, pasi edhe dëmtimet natyrore kanë qenë të rënda.

Ndërkohë një fenomen i çuditshëm ka ndodhur në Jubë të Sukthit, ku toka është çarë dhe ka nxjerrë rërë nga poshtë.

Më poshtë janë pamjet e rralla nga ky fenomen i çuditshëm:

78283042353719_7739550871486201856_n.jpg

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img