Tirana
clear sky
30.5 ° C
30.5 °
30.5 °
42 %
4.6kmh
0 %
Sht
31 °
Die
33 °
Hën
36 °
Mar
36 °
Mër
37 °
E shtunë, 25 Qershor, 2022
spot_img

Fëmijët shqiptarë në Siri, gazetari: Dy gra janë shtatzënë në kampin e Al-Hol

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

“Në këtë moment shteti ka qenë i fjetur. Kosova ka lëvizur mjaft mirë para nesh dhe ka marrë rezultate. Ndërsa rezultati i parë jo dirket i qeverisë shqiptare është Alvin dhe kuptohet pjesën më të madhe e kishin Italianët,” ka thënë Kopliku.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img